Image
Muhafazakar Villa – Hakkımızda

Muhafazakar Villa ekibi olarak, villa sektöründeki  yaklaşık 10 yıllık deneyimimiz ile, sektöre rekabet, yüksek kalite ve beraberinde, Fethiye ve Kalkan bölgesine hakkı olan gerekli büyümeyi getirebilmek  için, faaliyete başladık. Türkiye’de abartısız en nadide tatil beldelerinden olan Fethiye ve Kalkan bölgesinde tatilinizi, sorunsuz, konforlu ve aynı zamanda kaliteli bir şekilde geçirebilmeniz için Muhafazakar Villa ekibi olarak mesai harcamakta, müşteri memnuniyeti ve güven odaklı, sektördeki saygın yerimizi alabilme adına, çalışmalarımıza emin adımlarla devam etmekteyiz.

Muhafazakar Villa ekibi olarak uzun yıllar bu sektördeki tecrübemizi, günümüzün konfor ve şartlarına uygun olarak bütün misafirlerimizin isteklerini harmanlayarak araştırdık ve tek tek özel olarak oluşturduğumuz portfolyoya uyguladık.

Muhafazakar Villa olarak vizyonumuzu Avrupa standartlarında hizmet kalitesi olarak belirledik. Bölgedeki partner firmalarımız aracılığıyla villa çeşitlerimizle tatilinizi en iyi şekilde geçirmenizi sağlamak amacıyla çeşitli günlük aktiviteleri de bölgedeki an rekabetçi fiyatlarla misafirlerimize sunmaktayız.

Bu bölgeyi çok iyi tanımamız ve yerleşik olmamızın avantajları ile misafirlerimize en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunmayı misyon belirledik.

Bölgedeki ofislerimiz ve takımımızın sizi ziyaretleri sırasında bizlerle birebir yüz yüze görüşme fırsatı bulacaksınız.

Kiralık Villa Hizmetimiz

Kaş,Kalkan ve Fethiye

Bölgelerinde Bulunmaktadır.

İptal ve iade şartları , iptal koşulları , rezervasyon ve tarih değişikliği , hasar depozitosu , yüzme havuzları kullanımı , fatura ve vergi sorumlulukları ve müşteri sorumlulukları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Tatil Villacısı – Sıkça Sorularn Sorular ( S.S.S )